انتشار نسخه 5,10 نرم افزار Genetec

آخرین نسخه نرم افزار Genetec ، پلت فرم امنیتی یکپارچه ما ، هم اکنون در دسترس است. Security Center 5.10 با سرویس های متصل جدید ، یک سرویس گیرنده وب قدرتمندتر و توانایی استقرار ماژول ارتباطی ما ، Sipelia ، در Cloud ، فاصله ای بین سیستم های داخلی و Cloud را ایجاد می کند.
این نسخه جدید اتصال منابع داده خارجی را به سیستم شما ، هماهنگی پاسخ در این زمینه و مقیاس گذاری سیستم برای عملکردهای شما آسان تر می کند.
انتقال به ابر یک تصمیم همه یا هیچ چیز نیست. بسیاری از سازمان ها جهش کرده و کل سیستم خود را به Cloud منتقل کرده اند. از نظر دیگران ، سیستم های قدیمی ، اهمیت مأموریت یا نگرانی های زیرساختی آنها را به سمت رویکرد تدریجی سوق داده است.
امروزه ، اکثر سیستم های جدید به نوعی به Cloud متصل شده اند. سال گذشته ، 78 درصد از سیستم های جدید مرکز امنیت مستقر شده به سرویس بروزرسانی Genetec متصل بودند که فقط در سه سال چهار برابر افزایش داشت . Security Center 5.10 از این روند بهره می برد. فضای ذخیره سازی Omnicast Cloud سرویس متصل جدیدی برای سیستم مدیریت ویدیوی ما است که فضای ذخیره سازی داخلی را گسترش می دهد تا به کاربران امکان اندازه گیری ظرفیت بالا و پایین را بدهد و بهینه سازی هزینه ها را آسان تر کند.
سرویس گیرنده وب Security Center تجربه یکپارچه ای از هر رایانه به کاربران می دهد. نسخه 5.10 مدیریت کامل اعتبار کنترل دسترسی و قوانین دسترسی ، از ایجاد تا اصلاح و حذف را امکان پذیر می کند. این ویژگی با ویژگی های اداری موجود ، نیاز به اعتماد به سرویس گیرنده های نصب شده را کاهش می دهد

نظرات کاربران

هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد

ارسال نظر

نام *
ایمیل *
کامنت *